Home
Dobrodošli na stranice KU Samobor i Sveta Nedelja
CAC Samobor i Sveta Nedelja 2019 PHOTOS and RESULTS PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Ponedjeljak, 13 Svibanj 2019 19:38

KLIKNITE OVDJE ZA ALBUM SLIKA SA IZLOŽBE:
CLICK HERE TO SEE THE PHOTO ALBUM:

 

 

 

                                     BEST IN SHOW POBJEDNICI 2019

 

JUNIOR HANDLING   ZLATKO JOJKIĆ (RS)

 

 

Mlađa skupina ( 8-13 godina )

1.      ZARA VALIĆ

2.      ALEKSANDRA KRSTIĆ

3.   LAURA SKOK

4. ZARA SKOK

5. LEA MIKLENIĆ

 

 

Starija skupina ( 13-17 godina )

1. ANA LENA ŠPIŠIĆ

2. LAURA TERZIĆ

3. TATJANA HORVAT

4. LEONA BOROVČAK

 

 

NAJLJEPŠI PAS NEPRIZNATIH FCI PASMINA – TORBJORN SKAAR (SE)

1.      MALI MEĐIMURSKI PAS-ASKA,vl:LOVRENTJEV IGOR

2.      PUDL VELIKI-GOODELIFES IZION PICASSO,vl:LAŽETA MARIJAN

 

 

NAJLJEPŠE ŠTENE – ZLATKO JOJKIĆ  (RS)

1.      ENGL.ŠPRINGER ŠPANIJEL-COLEPEPPER'S GAME CHANGER,vl:REJEC LONGAR KATJA

2.      DALMATINSKI PAS-DALMINO DURAN DURAN,vl:HALPER DRAŽIĆ ŽELJKA

3.      BOKSER-RUS LA FLER KATANA.vl:TROJAK MANUELA MARIJA

 

 

NAJLJEPŠI NAJMLAĐI PAS – MICHAEL FORTE (IE)

1.      PAT.ŠNAUCER/crni-AIDANTE NEVER ENOUGH,vl:LUČIN ANTE&JAVIER GONZALEZ MENDICOTE

2.      FRANCUSKI BULDOG-BOOS RED CHARLIE BULLY,vl:POPOVIĆ DENNIS

3.      NJEM.ŠPIC patuljsti-RISING STAR POMS COLD PLAY,vl:MARCENICH ROBERTA

 

 

NAJLJEPŠI VETERAN – MILE ALEKSOSKI (MK)

1.      SREDNJI ŠNAUCER p/s-CH.TOOTSIE SALTUS ZE ZAHRABSKE,vl:SKOK MONIKA

2.      GRANIČARSKI KOLI-BORDERLINE COUNTRY PALUCCA,vl:NEUSCHITZER NINA

3.      KERI BLUE TERIJER-DANDY BLACK&BLUE ISABELLA,vl:BAN ANĐELA

 

 

NAJLJEPŠI PAR – MILE ALEKSOSKI (MK)

1.      NJUFAUNDLENDER vl: STRNIŠA SABINA

2.      LABRADOR RETRIVER vl: DERJANOVIĆ&KACIAN

3.      DALMATINSKI PAS vl: MIRONOVA ANNA

 

 

UZGOJNA SKUPINA - TORBJORN SKAAR (SE)

1.      ZAPADNO ŠKOTSKI BIJELI TERIJER uzg: RAJKOVIĆ DENIS

2.      BASENĐI uzg: RONČEVIĆ OLIVERA

3.      DALMATINSKI PAS uzg. HALPER DRAŽIĆ ŽELJKA

 

 

NAJLJEPŠI MLADI PAS – ZLATKO JOJKIĆ  (RS)

1.      LAGOTTO ROMAGNOLO-KAN TRACE VERY CHEEKY CHIC,vl:ZDUNIĆ SINKOVIĆ SABINA

2.      ČIVAVA kd-DIAMONCHI MISTERMAN,vl: MIELE LUISA

3.      POINTER-WEIMPOINT COCONUT TRUFFLE,vl: PILATUŠ KRISTINA

 

 

                                       NAJLJEPŠI PSI FCI SKUPINA

 

 

FCI 1 - MILE ALEKSOSKI (MK)

1.      VELŠKI KORGI PEMBRUK-MISTYCOR SHE'S LIKE THE WIND,vl:MAJCENIĆ MIHAELA

2.      NJEMAČKI OVČAR-NENSI,vl:PAZMAN DAMIR

3.      BIJELI ŠVIC.OVČ.PAS-CORA RISE TO GLORY LORD OF NORTH,vl:BALATON ANTUN

 

 

FCI 2 - MILE ALEKSOSKI (MK)

1.      NJUFAUNDLENDER-URSINUS VELUTUS CLOCK WORK ORANGE,vl:STRNIŠA SABINA

2.      VELIKI ŠNAUCER crni-CHAMP RAPSODY IN BLACK,vl:BOGOVIĆ ALEKSANDRA

3.      SREDNNI ŠNAUCER p/s-LAGUNA SALTUS ZE ZAHRABSKE,vl:SKOK MONIKA

 

 

FCI 3 - MILE ALEKSOSKI (MK)

1.      JORKŠIRSKI TERIJER-THE BEST MODELS TRALALA,vl:FAR SMOJVER LATICA

2.      ŠKOTSKI TERIJER-AIDANTE LUCKY STAR,vl: LUČIN ANTE&JAVIER GONZALEZ MENDICOTE

3.      FOKSTERIJER od-AVENA JOLLY JOCKER,vl:HANZA NEVA

 

 

FCI 4 - ZLATKO JOJKIĆ  (RS)

1.      JAZAVČAR PATULJASTI od-LUX DEL PALATINO MAGNIFICENT,vl:SALETTI ANNALUCE

2.      JAZAVČAR kd-KAN TRACE OOPS!,vl:RAŠIĆ MAJA

 

 

FCI 5 – TORBJORN SKAAR (SE)

1.      NJEM.ŠPIC PAT.-DILINA ROYAL BLACK VELVET,vl:FAR SMOJVER LATICA

2.      SHIBA-FAITER PALOMA PICASSP,vl:MATEJČIĆ&SMOLIĆ

3.      AMERIČKA AKITA-FEARLESS GUARD ALMOST PERFECT,vl:RENIĆ MARIN&LJILJANA

 

 

FCI 6 - ZLATKO JOJKIĆ  (RS)

1.      MALI BASET GRIFON-VENDEEN,BLACK MAJESTY INSPIRATION,vl:RAIČ IVA

2.      DALMATINSKI PAS-DALMINO SHOGUN SHADOW,vl:STEFANIČ ANITA

3.      RODEZIJSKI RIĐBEK-BAWABU GAMBA GALADIMA,vl:DUSPER DARIO

 

 

FCI 7 - ZLATKO JOJKIĆ  (RS)

1.       POINTER-WEIMPOINT COCONUT TRUFFLE,vl: PILATUŠ KRISTINA

2.       VAJMARSKI PTIČAR-JUST FOR YOU JUST WEIMARNER,vl:PODBREZNIČI VANESA

3.      NJEMAČKI kd PTIČAR-BALTO,vl:TUŠEK MARIJAN

 

 

FCI 8 - ZLATKO JOJKIĆ  (RS)

1.      LAGOTTO ROMAGNOLO-KAN TRACE VERY CHEEKY CHIC,vl:ZDUNIĆ SINKOVIĆ SABINA

2.      ENG.KOKER ŠPANIJEL-DELLA FIUMANA HIT THAT PERFECT BEAT,vl:ROCCHI DAILA

3.      ŠPANJOLSKI PAS ZA VODU-ZORRAZO TWINKLE TWINKLE LITTLE STAR,vl:JELAVIĆ MAJA&IVOR

 

 

FCI 9 – MICHAEL FORTE (IE)

1.      ČIVAVA kd-DIAMONCHI MISTERMAN,vl: MIELE LUISA

2.      BIŠON-MY LITTLE VISION FELIX,vl:PROSENAK ALENKA

3.      FRANCUSKI BULDOG-A'VIGDORS PANCRAZIO,vl:PARAVIĆ DIJANA

 

 

FCI 10 – TORBJORN SKAAR (SE)

1.      JELENJI HRT-PITLOCHRY'S PASCALL,vl:ZABUKOVŠEK POLONCA

2.      SALUKI-QIRMIZI NARDINI,vl:DRAGOVIĆ&PETRESKI

3.      VIPET-MY CAMELOT LADY MYSTIC,vl:PIVK IGOR

 

 

NAJLJEPŠI AUTOHTONI PAS – MILE ALEKSOSKI (MK)

1.      TORNJAK-SAMUEL BOSS-TOR,vl:CIKAČ FILIP

2.      DALMATINSKI PAS-DALMINO SHOGUN SHADOW,vl:STEFANIČ ANITA

3.      HRVATSKI OVČAR-AGRAMARVAT JANA,vl:RIBIČIĆ DUBRAVKA

 

 

 

NAJLJEPŠI PAS IZLOŽBE - MICHAEL FORTE (IE)

1.      JAZAVČAR PATULJASTI od-LUX DEL PALATINO MAGNIFICENT,vl:SALETTI ANNALUCE

2.      MALI BASET GRIFON-VENDEEN,BLACK MAJESTY INSPIRATION,vl:RAIČ IVA

3.      LAGOTTO ROMAGNOLO-KAN TRACE VERY CHEEKY CHIC,vl:ZDUNIĆ SINKOVIĆ SABINA

 

 

 

SLIKAO IGOR ILIĆ 

 

 

 

KLIKNITE OVDJE ZA ALBUM SLIKA SA IZLOŽBE:

 CLICK HERE TO SEE THE PHOTO ALBUM:

  

Ažurirano Ponedjeljak, 13 Svibanj 2019 20:20
 
Članarina 2019 PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Ponedjeljak, 28 Siječanj 2019 17:31

Učlanite se u našu Udrugu i postanite dio Samoborske i Sveto Nedeljske kinologije!
Želite postati članom HKS-a i KU Samobora i Svete Nedelje? Da biste postali članom HKS-a morate biti član kinološke udruge koja djeluje na Vašem području te kod njih platiti odgovarajuću članarinu za HKS i kinološku udrugu koja je propisana njihovim Statutom. 

 

Shodno Zakonu o udrugama za Vaše učlanjenje potrebni su nam slijedeći podaci:
Prezime, Ime, Ulica i kućni broj, Poštanski broj, Grad, Datum rođenja, OIB, Datum pristupanja udruzi
Molimo Vas da nam putem e-maila po uplati članarine pošaljete i Vaše podatke, 
  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript   . 

 

1. Godišnja članarina prema Hrvatskom Kinološkom Savezu vrijedi od dana uplate do kraja godine   

                - u periodu između 01.01.2019 - 31.03.2019. iznosi 200 kn     
                - u periodu između 01.04.2019 - 31.12.2019. iznosi 250 kn 
                - obiteljska članarina HKS-a tijekom cijele godine iznosi 50 kn

2. Godišnja članarina prema KU Samobor i Svetoj Nedelji vrijedi od dana uplate do kraja godineu

                - u periodu između 01.01.2019 - 31.03.2019. iznosi 70 kn
                - u periodu između 01.04.2019 - 31.12.2019 iznosi 140 kn

Članarinu možete platiti općom uplatnicom ili internet bankarstvom.

Uplatnicu morate ispuniti na sljedeći način

 

 
CAC Samobor i Sveta Nedelja 2018 PHOTOS and RESULTS PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Srijeda, 16 Svibanj 2018 08:32







BEST IN SHOW – SAMOBOR I SVETA NEDELJA , 12.5.2018.

 

 

 

JUNIOR HANDLING - Sanja Vreteničić (MN)

MLAĐA STAROSNA SKUPINA OD 8  DO 13 GODINA

1.       ZARA VALIĆ

      2.       LARA GROTIĆ  

 


STARIJA STAROSNA SKUPINA OD 13 DO 18 GODINA

1.       CARLA IVANČIĆ

2.       TATJANA HORVAT

3.       SARA VLAŠIĆ


 

NAJ. PAS NEPR. FCI PASM./ BEST FCI NOT RECOGNISED BREEDS - Sanja Vreteničić (MN)

1.       MALI MEĐIMURSKI PAS-ENA,VL:FILIPOVIĆ ROBERT

2.       PUDL TOY,nepriznate boje-LANBADA CRVENI MAYESTOSO,VL:VASILJEV MIRJANA

 



NAJLJEPŠE ŠTENE / BEST BABY - Dušan Travnikar (SRB) 

1.       CHOW-CHOW,AGNI ARS NENSI,VL:PANTOVIĆ TANJA&GOJKOVIĆ NENSI

2.       PORTUGALSKI PAS ZA VODU-SWEET OBSESSION FALLING IN LOVE,VL:KOCIFAJ SLAĐANA&EGIĆ SVETOZAR

3.       ŠPANJOLSKI PAS ZA VODU-ZORRAZO PURE POETRY,VL:FREDRIKSON MARIKA

 

 


NAJLJEPŠI NAJMLAĐI PAS / BEST PUPPY - Inese Pablaka (LV)

1.       JAZAVČAR OD-JULIANA TINTO DA CASA AMARELA,VL:SALETTI ANNALUCE

2.       NJEMAČKA DOGA harlekin-ESABELLA-A DE I GUARDIANI DELL’ARCA,VL:MARAS ALICE VICTORIA

3.       VELŠKI KORGI PEMBRUK-MISTYCOR SHE’S LIKE THE WIND,VL:MAJCENIĆ MIHAELA

 

NAJLJEPŠI VETERAN / BEST VETERAN - Erodotos Neofytou (CYP)

1.       SREDNI ŠNAUCER papar/sol-RALPH SALTUS ZE ZAHRABSKE,VL:IVANČIĆ MLADEN

2.       EPANJEL BRETON-BENI BOB OD VLAŠIĆA,VL:KRAŠEVEC MARTIN

3.       SAMOJED-CH.NOX-POLI FLORENCE,VL:KOČEV SNJEŽANA I FRANJO

 



NAJLJEPŠI PAR / BEST COUPLE - Peter Harsanyi (H)

1.       TORNJAKA,VL:FILIPOVIĆ ROBERT

2.       E.ŠPRINGER ŠPANIJELA,VL:PEHER MARIJANA I JADRANKO

3.       KINESKI KUKMASTI PSI,VL:BUTINA KATJA



UZGOJNA SKUPINA / BEST BREEDING GROUP - Inese Pablaka (LV)

1.       BERNSKI PLANINSKI PAS-UZG.LURIBEE’S,VL:BEŠTER NINA

2.       NJEMAČKE DOGE-IUG.DE I GUARDIANI DELL’ARCA,VL:MARAS ALICE VICTORIA

3.       AMERIČKI STAF.TERIJER-UZG.DIVA STING,VL:ŽALAC JOSIP





NAJLJEPŠI MLADI PAS / JUNIOR BEST IN SHOW  - Sanja Vreteničić (MN)

1.       PUDL VELIKI crni-MIRWAY’S DIRTY DANCE,VL:JAY ITO

2.       NJEM.ŠPIC PATULJASTI-OKSILAND JE TAM,VL:PUHARIĆ MATIJAŠIĆ JASMINA

3.       BERNSKI PLANINSKI PAS-LUBIREE’S BEEBEE’S TREASURE,VL:BEŠTER NINA


 

NAJLJEPŠI LOVAČKI RADNI PAS / BEST HUNTING DOG  - Erodotos Neofytou (CYP)

1.       IRSKI CRVENI SETER-EIREAN RED NOKOMIS,VL:LATIN KARMEN


NAJLJEPŠI PSI FCI SKUPINA / BEST FCI GROUPS

 




FCI 1 - Peter Harsanyi (H)

1.       BIJELI ŠVIC.OVČ.PAS-BJORN BAKO LORD OF NORTH,VL:STOJILJKOVIĆ DRAGAN

2.       HRVATSKI OVČAR-FAKIN LJUPKOVI TORNJACI,VL:HRS TIHOMIR

3.       GRANIČARSKI KOLI-ALDERAAN IN THE NAME OF LOVE,VL:MOLNAR TICIANA

 


FCI 2  - Inese Pablaka (LV)

1.       BOKSER-ZELEN DEGLI SCROVEGNI,VL:ŠAVORA HEIDI&KOSINAC MUHAR SAMANTA

2.       PAT.ŠNAUCER crni-AIDANTE JUST A DREAM AT MIRTA’S HAUS,VL:MIRTA’S HAUS KENNEL

3.       NJEM.DOGA harlekin-BIANCANEVE DE I GUARDIANI DELL’ARCA,VL:MARAS ALICE VICTORIA

 

FCI 3 - Erodotos Neofytou (CYP)

1.       STAF.BULTERIJER-PASSERNOMEN ARS AMANDI,VL:JANDRAS JURICA

2.       LAKELAND TERIJER-SLICEY MUFFIN.VL:KOSI MATEJA

3.       AIREDALE TERIJER-SHER OKENITE AT DANTE DEO’S,VL:SKAZA DEMIS&NADEZDA MIKHEEVA


FCI 4 - Peter Harsanyi (H)

1.       JAZAVČAR KUNIĆAR KD-ALPHA MAGIC ARTISAN,VL:SMOLIĆ&MATEJČIĆ

2.       JAZAVČAR KD-AIDANTE KEEP A WATCH,VL:LUĆIN ANTE&JAVIER GONZALES MENDICOTE

3.       JAZAVČAR OD-KENDO BREŠKA ZELINA,VL:KOVAČ ANA -MARIJA

 


FCI 5 - Dušan Travnikar (SRB)

1.       AMERIČKA AKITA-MOONSHINE RED MIST SOLA DILS,VL:MAKEVIĆ SOLOMUN MIRJANA

2.       BASENĐI-BASHIRA FELIX THE CAT,VL:DRVENKAR-FUČKO NIKOLINA

3.       SAMOJED-CH.NOX-POLI FLORENCE,VL:KOVAČEV SNJEŽANA I FRANJO

 

 


FCI 6 - Erodotos Neofytou (CYP)

1.       RODEZIJSKI RIĐBEK-MOHAGET’S MAJOR MADDOX,VL:KLJAIĆ MAJA

2.       DALMATINSKI PAS-DALMINO DRACLE ODYSSEY,VL:LEŠ ANDREA

      3.       ISTARSKI GONIČ KD-VIDRA OD MALINSKIH VINKOVIĆA,VL:MEJAŠKI ŽELJKO 

 

FCI 7 - Peter Harsanyi (H)

1.       POINTER-WEIMPOINT NO STRINGS ATTACHED,VL:PILATUŠ KRISTINA

2.       VAJMARSKI PTIČAR-JWW VIDENDUM ADONIS FROM SEPTEMCOLLES,VL:PEJIĆ DRAGAN

3.       IRSKI CRVENI SETER-EIREAN RED NOKOMIS,VL:LATIN KARMEN

 


FCI 8 - Dušan Travnikar (SRB)

1.       ŠPANJOLSKI PAS ZA VODU-ZORAZZO GONNA WANNA WIN,VL:FREDRIKSON MARIKA

2.       AMERIČKI KOKER ŠPANIJEL-LAYTON DOT COM,VL:NIKOLIČ ALBINA

3.       KLAMBER ŠPANIJEL-CH.BIG BOOMS JOKER DONKEY,VL:LEVAI LANA 

 

 


FCI 9  - Sanja Vreteničić (MN)

1.       LASA APSO-DILEMMA CAVALLI JUST CAVALLI,VL:SMOLIĆ&MATEJČIĆ

2.       PUDL VELIKI crni-MIRWAY’S DIRTY DANCE,VL:JAY ITO

      3.       PUDL PAT. crni-RISDAN’S TOO HOT TO HANDLE,VL:DE GASPARI ENRICO&RISDAN DANIELA 

 

 

FCI 10 - Erodotos Neofytou (CYP)

1.       PERZIJSKI HRT-MALA’S AMAL BALADI WE HELOU BADSHAH,VL:VUJIĆ/BRKLJAČIĆ/LATSCH

2.       VIPET-CASSTELBUDRIA ETERNAL LOVE,VL:BUDRIA/CASTELAR/MRVOS

      3.       RUSKI HRT-RUSSKIY AZART DEADRO PALLAS,VL:PALTRO ARMANDO 

 

 

NAJLJEPŠI AUTOHTONI PAS / BEST NATIVE BREEDS - Sanja Vreteničić (MN)

1.       TORNJAK-CH.TOP GUN DALMATINSKI VRISAK,VL:FILIPOVIĆ ROBERT,LUOTOT TITTA,AULI TANNINEN

2.       DALMATINSKI PAS-DALMINO DRACLE ODYSSEY,VL:LEŠ ANDREA

      3.       HRVATSKI OVČAR-FAKIN LJUPKOVI TORNJACI,VL:HRS TIHOMIR 


 

 NAJLJEPŠI PAS IZLOŽBE - BEST IN SHOW - Erodotos Neofytou (CYP)

1.       STAFORDSKI BULTERIJER-PASSERNOMEN ARS AMANDI,VL:JANDRAS JURICA

2.       LASA APSO-DILEMMA CAVALLI JUST CAVALLI,VL:SMOLIĆ&MATEJČIĆ

3.       POINTER-WEIMPOINT NO STRINGS ATTACHED,VL:PILATUŠ KRISTINA

 

 

Ažurirano Četvrtak, 17 Svibanj 2018 19:56
 
Seminar za osposobljavanje osoba odgovornih za uzgoj, 27.01.2018. PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Subota, 06 Siječanj 2018 17:54

Poštovani,

 

U prilogu Vam dostavljamo dopis vezan uz osposobljavanje osoba odgovornih za uzgoj i brigu o životinjama u uzgojima kućnih ljubimaca

namijenjenih prodaji. Prvi seminar takvog tipa u organizaciji Hrvatskog kinološkog saveza održat će se u Zagrebu 27.siječnja.

 

Srdačan kinološki pozdrav,

              

Tajnik HKS-a                                    

Bojan Mataković, dr.vet.med.

 

 

Ažurirano Subota, 06 Siječanj 2018 18:06
 
CAC SAMOBOR I SVETA NEDELJA 20.05.2017. PHOTOS AND RESULTS PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Petak, 26 Svibanj 2017 09:37


ZA SLIKE KLIKNITE OVDJE.
CLICK HERE TO SEE PHOTOS. 

 

REZULTATI BIS-a
BIS RESULTS

 

 

 

Ažurirano Petak, 26 Svibanj 2017 14:04
 
TRENING PASA PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Srijeda, 15 Lipanj 2016 10:23

 

KUSSN  organizira trening pasa jazavčara i terijera u umjetnom rovu na lisicu u Strmcu Samoborskom kraj LD Jastreb 25.6.2016.-subota  sa početkom u 17 sati.

 

 
SPECIALITY DOG SHOW 14.05.2016 PHOTOS AND RESULTS PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Srijeda, 18 Svibanj 2016 11:22

 

 

 

ZA SLIKE KLIKNITE OVDJE.

CLICK HERE TO SEE PHOTOS. 

 

 

REZULTATI BIS-a

 BIS RESULTS

 

 

 

 

Ažurirano Srijeda, 18 Svibanj 2016 11:27
 
SPECIALITY DOG SHOW 14.5.2016. PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Petak, 26 Veljača 2016 16:31

 Dragi prijatelji,

Kinološka udruga Samobor i Sveta Nedelja ove godine organizira 14.5.2016. (subota) Specijalnu izložbu pasa 2. i 9. FCI grupe sa dodjelom kandidature CAC-HR . Izložba će se održati na terenu KAMPA ZAGREB u lijepom okruženju jezera RAKITJE ( grad Sveta Nedelja ), svega 15 km od centra Zagreba. Kamp je također „pet-friendly“, stoga su i kućni ljubimci dobrodošli, a na raspolaganju im je i posebna kupaona (www.campzagreb.com ). Čast nam je pozvati Vas na našu specijalku na kojoj će biti bogate nagrade. Sve informacije možete dobiti na stranici udruge www.kusamobor.info 

Predsjednica KUSSN
Jadranka Smojver Selimović


Dear Friends,

This year, the Canine Association Samobor i Sveta Nedelja is organizing A Specialty Dog Show for the FCI groups 2. and 9. with titles CAC-HR, on Saturday 14th May 2016. The show will take place on the grounds of KAMP ZAGREB at the beautiful surroundings of the lake RAKITJE (town Sveta Nedelja), only 15 km away from the center of Zagreb. The camp is also “pet-friendly”, so the pets are welcome, where they also have their own pet-showers ( www.campzagreb.com ). It is our honor to invite you to our Specialty Show, where we will have abundant assortment of prizes. All the information you can get on the Association web-site www.kusamobor.info

 

The President of the KUSSN
Jadranka Smojver Selimović

 

 

PREUZMITE PRIJAVNICE OVDJE

CLICK HERE TO DOWNLOAD ENTRY FORM

Ažurirano Petak, 26 Veljača 2016 16:37
 
VIdimo se na Specijalnoj izlozbi za 2. i 9. FCI grupu - CAC SAMOBOR 2016, 14.5.2016. PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Nedjelja, 01 Studeni 2015 17:41
 
SPECIALITY DOG SHOW 03.10.2015 PHOTOS AND RESULTS PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Četvrtak, 08 Listopad 2015 18:42

 

ZA SLIKE KLIKNITE OVDJE.

CLICK HERE TO SEE PHOTOS. 

 

 

REZULTATI BIS-a

 BIS RESULTS

 

Ažurirano Četvrtak, 08 Listopad 2015 19:06
 
TRENING PASA PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Utorak, 07 Travanj 2015 19:09
 
 
 
 
KUSSN  organizira trening pasa jazavčara i terijera u umjetnom rovu na lisicu u Strmcu Samoborskom kraj LD Jastreb ukoliko će biti zainteresirano najmanje 15 pasa tj njihovih vodiča. Tada ćemo odrediti i datum treninga.
Molim Vas da najavite Vaš dolazak na mob: 091/515 01 00 - Jadranka ili na e-mail:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript
 
NACIONALNI ISPIT PASA GLASNOG GONA U RADU NA DIVLJU SVINJU PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Srijeda, 25 Ožujak 2015 10:59

 

 

NACIONALNI ISPIT PASA GLASNOG GONA U RADU NA DIVLJU SVINJU

GATER SELCE ŽUMBERAČKO – 21.3.2015.

CACT-HR SAMOBOR I SVETA NEDELJA 2015-03-24

 

 

 

SUCI ZA RAD:          ŽELJKO ŽILNIK (HR) – glavni sudac 
                                  NENAD JAGODIĆ (HR)
                                  DEJAN POLJANŠEK (SLO)
                 

SUDAC ZA OBLIK: JADRANKA SMOJVER SELIMOVIĆ  (HR)

U prekrasnom gateru, na žumberačkim obroncima  po sunčanom vremenu 21.3.održan je NACIONALNI ISPIT PASA GLASNOG GONA U RADU NA DIVLJU SVINJU SA DODJELOM KANDIDATURE CACT-HR  i ISPIT RADA BEZ KANDIDATURE. Ovim putem željela bih se zahvaliti svim učesnicima koji su došli iz Hrvatske, Italie, Srbije, Slovenije i Francuske te gospodi sucima na odličnom i profesionalnom suđenju.
Također veliko hvala članovima Kinološke udruge Samobor i Sveta Nedelja na pomoći u organizaciji.

Još jedanput HVALA svima i vidimo se slijedeće godine u isto vrijeme.
Predsjednica KUSSN, Jadranka Smojver Selimović


 PLASMANI PASA SA NACIONALNOG ISPITA – CACT-HR

KRATKONOGI GONIČI

1. Pasmina: Alpski brak jazavčar
    CACT - Ia nagradni razred – 192 boda
    ATTILA vl: PETAR PALJUG
    NAJUSPJEŠNIJI MLADI PAS 

2. Pasmina: Slovački kopov
    R.CACT - Ib nagradni razred – 176 boda
    MAMBA vl: IVICA PUŠKARIĆ
 

3. Pasmina: Alpski brak jazavčar
    II nagradni razred – 140 boda
    BEN vl: MARIO DUŠAK
 

 

DUGONOGI GONIČI

1.  Pasmina: Posavski gonič
    CACT - Ia nagradni razred – 209 boda
    LISA vl: NIKOLA KASUMOVIĆ   

2. Pasmina: Posavski gonič
    R.CACT - Ib nagradni razred – 201 bod
    ARAN vl: MARKO ŠTIMAC
 
    NAJUSPJEŠNIJI MLADI PAS 

3. Pasmina: Posavski gonič
    Ic nagradni razred – 192 boda
    ARČI vl: NIKOLA KASUMOVIĆ

 

4.  Pasmina: Posavski gonič
    Id nagradni razred – 182 boda
    ARAN vl: DARKO ANIĆ

5. Pasmina: Posavski gonič
    II nagradni razred – 162 boda
    DRILA OD PODOŠTRE vl: JOSO VRKLAN

 

JAMARI

1.  Pasmina: Njemački lovni terijer
    CACT - Ia nagradni razred – 214 boda
    HYRON ARA OD FIČKA vl: KRISTIJAN GREGURIĆ
   
SVEUKUPNI POBJEDNIK    

2.  Pasmina: Njemački lovni terijer
    R.CACT - Ib nagradni razred – 202 boda
    GARA vl: TOMI TOMIŠA
 

3.  Pasmina: Njemački lovni terijer
    Ic nagradni razred – 198 boda
    IVANN 2 DE LADELAZOLLE vl: FRANCOIS PERRON

4.  Pasmina: Njemački lovni terijer
    Id nagradni razred – 198 boda
    LUKY OD SIGETSKE ŠUME vl: PAOLO DI PASCOLI

5. Pasmina: Njemački lovni terijer
    Ie nagradni razred – 198 boda
    SANI UTINJSKA vl: ŽELJKO ČUKLJAŠ

6
. Pasmina: Njemački lovni terijer
    If nagradni razred – 192 boda
    KANA OD ŠPIŠIĆA vl: MARTIN KRAŠEVEC


 7. Pasmina: Njemački lovni terijer
    Ig nagradni razred – 186 boda
    GROM OD BORCA vl: MARJAN KRAMARIĆ

8.  Pasmina: Njemački lovni terijer
    Ih nagradni razred – 185 boda
    PRLE vl: PAOLO DI PASCOLI

9. Pasmina: Njemački lovni terijer
    I nagradni razred – 152 boda
    ABA MARTINOVA vl: IVAN ŠPIŠIĆ
   
NAJUSPJEŠNIJI MLADI PAS 

 

PLASMANI PASA SA ISPITA U RADU BEZ KANDIDATURE

1.  Pasmina: Istarski kd gonič
    Ia nagradni razred – 188 boda
    GAF vl: MIRO PULJAK   

2. Pasmina: Posavski gonič
    Ib nagradni razred – 183 boda
    BINGO vl: DRAGO RAŠIĆ
    

3. Pasmina: Istarski kd gonič
    IIa nagradni razred – 148 boda
    BELA vl: MIRO PULJAK

4.  Pasmina: Slovački kopov
    IIb nagradni razred – 138 boda
    SINDY BRUNOV DVOR vl: ŠTEFAN GORENČIČ

 

 

KLIKNITE OVDJE ZA SLIKE

Ažurirano Srijeda, 25 Ožujak 2015 22:27
 
ČESTIT BOŽIĆ I SRETNA NOVA GODINA! PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Srijeda, 17 Prosinac 2014 18:22
Ažurirano Srijeda, 17 Prosinac 2014 18:27
 
<< Početak < « 1 2 3 4 » > Kraj >>

Stranica 1 od 4
RocketTheme Joomla Templates
Copyright © 2019 kusamobor.info. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..