NACIONALNI ISPIT PASA GLASNOG GONA U RADU NA DIVLJU SVINJU Ispis
Autor Administrator   
Srijeda, 25 Ožujak 2015 10:59

 

 

NACIONALNI ISPIT PASA GLASNOG GONA U RADU NA DIVLJU SVINJU

GATER SELCE ŽUMBERAČKO – 21.3.2015.

CACT-HR SAMOBOR I SVETA NEDELJA 2015-03-24

 

 

 

SUCI ZA RAD:          ŽELJKO ŽILNIK (HR) – glavni sudac 
                                  NENAD JAGODIĆ (HR)
                                  DEJAN POLJANŠEK (SLO)
                 

SUDAC ZA OBLIK: JADRANKA SMOJVER SELIMOVIĆ  (HR)

U prekrasnom gateru, na žumberačkim obroncima  po sunčanom vremenu 21.3.održan je NACIONALNI ISPIT PASA GLASNOG GONA U RADU NA DIVLJU SVINJU SA DODJELOM KANDIDATURE CACT-HR  i ISPIT RADA BEZ KANDIDATURE. Ovim putem željela bih se zahvaliti svim učesnicima koji su došli iz Hrvatske, Italie, Srbije, Slovenije i Francuske te gospodi sucima na odličnom i profesionalnom suđenju.
Također veliko hvala članovima Kinološke udruge Samobor i Sveta Nedelja na pomoći u organizaciji.

Još jedanput HVALA svima i vidimo se slijedeće godine u isto vrijeme.
Predsjednica KUSSN, Jadranka Smojver Selimović


 PLASMANI PASA SA NACIONALNOG ISPITA – CACT-HR

KRATKONOGI GONIČI

1. Pasmina: Alpski brak jazavčar
    CACT - Ia nagradni razred – 192 boda
    ATTILA vl: PETAR PALJUG
    NAJUSPJEŠNIJI MLADI PAS 

2. Pasmina: Slovački kopov
    R.CACT - Ib nagradni razred – 176 boda
    MAMBA vl: IVICA PUŠKARIĆ
 

3. Pasmina: Alpski brak jazavčar
    II nagradni razred – 140 boda
    BEN vl: MARIO DUŠAK
 

 

DUGONOGI GONIČI

1.  Pasmina: Posavski gonič
    CACT - Ia nagradni razred – 209 boda
    LISA vl: NIKOLA KASUMOVIĆ   

2. Pasmina: Posavski gonič
    R.CACT - Ib nagradni razred – 201 bod
    ARAN vl: MARKO ŠTIMAC
 
    NAJUSPJEŠNIJI MLADI PAS 

3. Pasmina: Posavski gonič
    Ic nagradni razred – 192 boda
    ARČI vl: NIKOLA KASUMOVIĆ

 

4.  Pasmina: Posavski gonič
    Id nagradni razred – 182 boda
    ARAN vl: DARKO ANIĆ

5. Pasmina: Posavski gonič
    II nagradni razred – 162 boda
    DRILA OD PODOŠTRE vl: JOSO VRKLAN

 

JAMARI

1.  Pasmina: Njemački lovni terijer
    CACT - Ia nagradni razred – 214 boda
    HYRON ARA OD FIČKA vl: KRISTIJAN GREGURIĆ
   
SVEUKUPNI POBJEDNIK    

2.  Pasmina: Njemački lovni terijer
    R.CACT - Ib nagradni razred – 202 boda
    GARA vl: TOMI TOMIŠA
 

3.  Pasmina: Njemački lovni terijer
    Ic nagradni razred – 198 boda
    IVANN 2 DE LADELAZOLLE vl: FRANCOIS PERRON

4.  Pasmina: Njemački lovni terijer
    Id nagradni razred – 198 boda
    LUKY OD SIGETSKE ŠUME vl: PAOLO DI PASCOLI

5. Pasmina: Njemački lovni terijer
    Ie nagradni razred – 198 boda
    SANI UTINJSKA vl: ŽELJKO ČUKLJAŠ

6
. Pasmina: Njemački lovni terijer
    If nagradni razred – 192 boda
    KANA OD ŠPIŠIĆA vl: MARTIN KRAŠEVEC


 7. Pasmina: Njemački lovni terijer
    Ig nagradni razred – 186 boda
    GROM OD BORCA vl: MARJAN KRAMARIĆ

8.  Pasmina: Njemački lovni terijer
    Ih nagradni razred – 185 boda
    PRLE vl: PAOLO DI PASCOLI

9. Pasmina: Njemački lovni terijer
    I nagradni razred – 152 boda
    ABA MARTINOVA vl: IVAN ŠPIŠIĆ
   
NAJUSPJEŠNIJI MLADI PAS 

 

PLASMANI PASA SA ISPITA U RADU BEZ KANDIDATURE

1.  Pasmina: Istarski kd gonič
    Ia nagradni razred – 188 boda
    GAF vl: MIRO PULJAK   

2. Pasmina: Posavski gonič
    Ib nagradni razred – 183 boda
    BINGO vl: DRAGO RAŠIĆ
    

3. Pasmina: Istarski kd gonič
    IIa nagradni razred – 148 boda
    BELA vl: MIRO PULJAK

4.  Pasmina: Slovački kopov
    IIb nagradni razred – 138 boda
    SINDY BRUNOV DVOR vl: ŠTEFAN GORENČIČ

 

 

KLIKNITE OVDJE ZA SLIKE

Ažurirano Srijeda, 25 Ožujak 2015 22:27