CAC Samobor i Sveta Nedelja 2019 PHOTOS and RESULTS Ispis
Autor Administrator   
Ponedjeljak, 13 Svibanj 2019 19:38

KLIKNITE OVDJE ZA ALBUM SLIKA SA IZLOŽBE:
CLICK HERE TO SEE THE PHOTO ALBUM:

 

 

 

                                     BEST IN SHOW POBJEDNICI 2019

 

JUNIOR HANDLING   ZLATKO JOJKIĆ (RS)

 

 

Mlađa skupina ( 8-13 godina )

1.      ZARA VALIĆ

2.      ALEKSANDRA KRSTIĆ

3.   LAURA SKOK

4. ZARA SKOK

5. LEA MIKLENIĆ

 

 

Starija skupina ( 13-17 godina )

1. ANA LENA ŠPIŠIĆ

2. LAURA TERZIĆ

3. TATJANA HORVAT

4. LEONA BOROVČAK

 

 

NAJLJEPŠI PAS NEPRIZNATIH FCI PASMINA – TORBJORN SKAAR (SE)

1.      MALI MEĐIMURSKI PAS-ASKA,vl:LOVRENTJEV IGOR

2.      PUDL VELIKI-GOODELIFES IZION PICASSO,vl:LAŽETA MARIJAN

 

 

NAJLJEPŠE ŠTENE – ZLATKO JOJKIĆ  (RS)

1.      ENGL.ŠPRINGER ŠPANIJEL-COLEPEPPER'S GAME CHANGER,vl:REJEC LONGAR KATJA

2.      DALMATINSKI PAS-DALMINO DURAN DURAN,vl:HALPER DRAŽIĆ ŽELJKA

3.      BOKSER-RUS LA FLER KATANA.vl:TROJAK MANUELA MARIJA

 

 

NAJLJEPŠI NAJMLAĐI PAS – MICHAEL FORTE (IE)

1.      PAT.ŠNAUCER/crni-AIDANTE NEVER ENOUGH,vl:LUČIN ANTE&JAVIER GONZALEZ MENDICOTE

2.      FRANCUSKI BULDOG-BOOS RED CHARLIE BULLY,vl:POPOVIĆ DENNIS

3.      NJEM.ŠPIC patuljsti-RISING STAR POMS COLD PLAY,vl:MARCENICH ROBERTA

 

 

NAJLJEPŠI VETERAN – MILE ALEKSOSKI (MK)

1.      SREDNJI ŠNAUCER p/s-CH.TOOTSIE SALTUS ZE ZAHRABSKE,vl:SKOK MONIKA

2.      GRANIČARSKI KOLI-BORDERLINE COUNTRY PALUCCA,vl:NEUSCHITZER NINA

3.      KERI BLUE TERIJER-DANDY BLACK&BLUE ISABELLA,vl:BAN ANĐELA

 

 

NAJLJEPŠI PAR – MILE ALEKSOSKI (MK)

1.      NJUFAUNDLENDER vl: STRNIŠA SABINA

2.      LABRADOR RETRIVER vl: DERJANOVIĆ&KACIAN

3.      DALMATINSKI PAS vl: MIRONOVA ANNA

 

 

UZGOJNA SKUPINA - TORBJORN SKAAR (SE)

1.      ZAPADNO ŠKOTSKI BIJELI TERIJER uzg: RAJKOVIĆ DENIS

2.      BASENĐI uzg: RONČEVIĆ OLIVERA

3.      DALMATINSKI PAS uzg. HALPER DRAŽIĆ ŽELJKA

 

 

NAJLJEPŠI MLADI PAS – ZLATKO JOJKIĆ  (RS)

1.      LAGOTTO ROMAGNOLO-KAN TRACE VERY CHEEKY CHIC,vl:ZDUNIĆ SINKOVIĆ SABINA

2.      ČIVAVA kd-DIAMONCHI MISTERMAN,vl: MIELE LUISA

3.      POINTER-WEIMPOINT COCONUT TRUFFLE,vl: PILATUŠ KRISTINA

 

 

                                       NAJLJEPŠI PSI FCI SKUPINA

 

 

FCI 1 - MILE ALEKSOSKI (MK)

1.      VELŠKI KORGI PEMBRUK-MISTYCOR SHE'S LIKE THE WIND,vl:MAJCENIĆ MIHAELA

2.      NJEMAČKI OVČAR-NENSI,vl:PAZMAN DAMIR

3.      BIJELI ŠVIC.OVČ.PAS-CORA RISE TO GLORY LORD OF NORTH,vl:BALATON ANTUN

 

 

FCI 2 - MILE ALEKSOSKI (MK)

1.      NJUFAUNDLENDER-URSINUS VELUTUS CLOCK WORK ORANGE,vl:STRNIŠA SABINA

2.      VELIKI ŠNAUCER crni-CHAMP RAPSODY IN BLACK,vl:BOGOVIĆ ALEKSANDRA

3.      SREDNNI ŠNAUCER p/s-LAGUNA SALTUS ZE ZAHRABSKE,vl:SKOK MONIKA

 

 

FCI 3 - MILE ALEKSOSKI (MK)

1.      JORKŠIRSKI TERIJER-THE BEST MODELS TRALALA,vl:FAR SMOJVER LATICA

2.      ŠKOTSKI TERIJER-AIDANTE LUCKY STAR,vl: LUČIN ANTE&JAVIER GONZALEZ MENDICOTE

3.      FOKSTERIJER od-AVENA JOLLY JOCKER,vl:HANZA NEVA

 

 

FCI 4 - ZLATKO JOJKIĆ  (RS)

1.      JAZAVČAR PATULJASTI od-LUX DEL PALATINO MAGNIFICENT,vl:SALETTI ANNALUCE

2.      JAZAVČAR kd-KAN TRACE OOPS!,vl:RAŠIĆ MAJA

 

 

FCI 5 – TORBJORN SKAAR (SE)

1.      NJEM.ŠPIC PAT.-DILINA ROYAL BLACK VELVET,vl:FAR SMOJVER LATICA

2.      SHIBA-FAITER PALOMA PICASSP,vl:MATEJČIĆ&SMOLIĆ

3.      AMERIČKA AKITA-FEARLESS GUARD ALMOST PERFECT,vl:RENIĆ MARIN&LJILJANA

 

 

FCI 6 - ZLATKO JOJKIĆ  (RS)

1.      MALI BASET GRIFON-VENDEEN,BLACK MAJESTY INSPIRATION,vl:RAIČ IVA

2.      DALMATINSKI PAS-DALMINO SHOGUN SHADOW,vl:STEFANIČ ANITA

3.      RODEZIJSKI RIĐBEK-BAWABU GAMBA GALADIMA,vl:DUSPER DARIO

 

 

FCI 7 - ZLATKO JOJKIĆ  (RS)

1.       POINTER-WEIMPOINT COCONUT TRUFFLE,vl: PILATUŠ KRISTINA

2.       VAJMARSKI PTIČAR-JUST FOR YOU JUST WEIMARNER,vl:PODBREZNIČI VANESA

3.      NJEMAČKI kd PTIČAR-BALTO,vl:TUŠEK MARIJAN

 

 

FCI 8 - ZLATKO JOJKIĆ  (RS)

1.      LAGOTTO ROMAGNOLO-KAN TRACE VERY CHEEKY CHIC,vl:ZDUNIĆ SINKOVIĆ SABINA

2.      ENG.KOKER ŠPANIJEL-DELLA FIUMANA HIT THAT PERFECT BEAT,vl:ROCCHI DAILA

3.      ŠPANJOLSKI PAS ZA VODU-ZORRAZO TWINKLE TWINKLE LITTLE STAR,vl:JELAVIĆ MAJA&IVOR

 

 

FCI 9 – MICHAEL FORTE (IE)

1.      ČIVAVA kd-DIAMONCHI MISTERMAN,vl: MIELE LUISA

2.      BIŠON-MY LITTLE VISION FELIX,vl:PROSENAK ALENKA

3.      FRANCUSKI BULDOG-A'VIGDORS PANCRAZIO,vl:PARAVIĆ DIJANA

 

 

FCI 10 – TORBJORN SKAAR (SE)

1.      JELENJI HRT-PITLOCHRY'S PASCALL,vl:ZABUKOVŠEK POLONCA

2.      SALUKI-QIRMIZI NARDINI,vl:DRAGOVIĆ&PETRESKI

3.      VIPET-MY CAMELOT LADY MYSTIC,vl:PIVK IGOR

 

 

NAJLJEPŠI AUTOHTONI PAS – MILE ALEKSOSKI (MK)

1.      TORNJAK-SAMUEL BOSS-TOR,vl:CIKAČ FILIP

2.      DALMATINSKI PAS-DALMINO SHOGUN SHADOW,vl:STEFANIČ ANITA

3.      HRVATSKI OVČAR-AGRAMARVAT JANA,vl:RIBIČIĆ DUBRAVKA

 

 

 

NAJLJEPŠI PAS IZLOŽBE - MICHAEL FORTE (IE)

1.      JAZAVČAR PATULJASTI od-LUX DEL PALATINO MAGNIFICENT,vl:SALETTI ANNALUCE

2.      MALI BASET GRIFON-VENDEEN,BLACK MAJESTY INSPIRATION,vl:RAIČ IVA

3.      LAGOTTO ROMAGNOLO-KAN TRACE VERY CHEEKY CHIC,vl:ZDUNIĆ SINKOVIĆ SABINA

 

 

 

SLIKAO IGOR ILIĆ 

 

 

 

KLIKNITE OVDJE ZA ALBUM SLIKA SA IZLOŽBE:

 CLICK HERE TO SEE THE PHOTO ALBUM:

  

Ažurirano Ponedjeljak, 13 Svibanj 2019 20:20